אודות שוהם מכונות ומבלטים בע"מ

שוהם מכונות ומבלטים בע”מ הנה אחת החברות המובילות בישראל זה 30 שנה בתכנון וייצור מכבשים ומבלטים לתעשייה.

אנו מציעים מגוון רחב של כלים ידניים ופניאומטיים, הניתנים להסבה והתאמה עבור אינספור שימושים ויישומים. שוק הלקוחות העיקרי שלנו מבוסס על יצרני מערכות אלומיניום של חלונות, דלתות וקירות-מסך. עם זאת, מוצרינו מתאימים לעיבוד שלל חומרים מסוגים שונים בקשת רחבה של תעשיות.  

במקרה הצורך, ניתן להשתמש בצוות התכנון הוותיק והמנוסה שלנו לפיתוח וייצור המוצר מתחילתו ועד סופו, בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח. ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר נא לחצו כאן

חברתנו מתמחה ביישום פתרונות חדשניים ומקוריים המוגנים בפטנטים ברחבי העולם כולו. בנוסף להיותנו יצרנים מובילים עבור תעשיית האלומיניום המקומית, היקף הייצוא של חברתנו מהווה חלק נכבד ממחזור המכירות הכללי. שווקי היצוא העיקריים שלנו הינם ארה”ב, קנדה, בריטניה, דרום אמריקה, אוסטרליה ומדינות ברה”מ לשעבר. 

אודות המוצרים שלנו

כל יצרן של דלתות, חלונות או קירות מסך, נדרש לעבד את פרופילי האלומיניום טרם הרכבתם. תהליך העיבוד נוטה להיות בעייתי: הוא ארוך ומורכב כאשר הוא מבוצע ידנית, או יקר כאשר הוא מבוצע באופן ממוחשב.

הפתרונות הייחודיים שלנו מספקים למשתמש מענה פשוט ומיידי. איו צורך במדידות ובהתאמה. מערכות הניקוב הפניאומטיות שלנו מבצעות את העבודה בקלות ובמהירות – פעולת ניקוב אחת נמשכת פחות משבריר שנייה. בנוסף, זמן העבודה הכולל מתקצר משמעותית הודות לכך שניתן להרכיב מספר מבלטים ע”ג יחידה פניאומטית בודדת.

מוצרינו פשוטים ובטוחים לשימוש. אין צורך בכוח עבודה מקצועי. בהפעלה נכונה, כל משתמש מסוגל להפיק תוצאות מושלמות בעלות מינימלית בהשוואה לשימוש במכונות CNC.

מוצרינו חיוניים והכרחיים לכל איש מקצוע העוסק בתחום, ולאור היתרונות המפורטים לעיל הם מהווים רכישה כדאית ומשתלמת מעבר לכל ספק.

ניסיון – למעלה מ- 30 שנות ותק בתחום
איכות – שימוש בחומרי הגלם ובאביזרים ברמה הגבוהה ביותר
אמינות – כל שלבי הייצור מבוצעים ומפוקחים ברמת המפעל
יעילות – ציוד פשוט להפעלה, מהיר ובטוח
מבחר – מגוון רחב של דגמים סטנדרטיים
גמישות – צוות מיומן עומד לרשות הלקוחות, לתכנון וייצור על פי דרישה
שירות – מענה מהיר לתמיכה טכנית, תיקונים וחלקי חילוף

Refael Mizrahi Fashion Photography (148)